Ashram
Artikelnummer: 1516 OverzichtTuinroos ‘Ashram’ – Warm abrikoos-oranje Hybrid Tea met elegante, grote bloemen
De Hybrid Tea roos ‘Ashram’, gekweekt door Hans Jürgen Evers en geïntroduceerd door Tantau Roses, is een luxe en opvallende roos met een warme abrikoos-oranje kleur die elke tuin laat stralen. De bloemen zijn zeer groot (gem. 12 cm), dubbel gevuld en hebben een klassieke, hoogcentrische vorm die typisch is voor hoogwaardige snijrozen.
‘Ashram’ verspreidt een milde, fruitige geur en bloeit doorlopend van het voorjaar tot de herfst. De plant bereikt een hoogte van 90–120 cm en heeft een stevige, gemiddelde groeiwijze, waardoor hij ideaal is voor zowel borders als solitaire beplanting.
Kenmerken
🌸 Kleur: Abrikoos – oranje
🌼 Bloemvorm: Zeer groot, dubbel, hoogcentrisch
🌹 Geur: Mild fruitig
🔁 Bloeiperiode: Herbloeiend, langdurige bloei
📏 Hoogte: 90 – 120 cm
🌿 Groeiwijze: Stevig, middelgroot
📍 Toepassing: Borders, snijrozen, rozenperken, solitair
👉 ‘Ashram’ is een perfecte keuze voor wie een warme, elegante uitstraling in de tuin wil én graag geniet van indrukwekkende, grote bloemen.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Rozengroep | Grootbloemige Theehybriden |
| Hoogte | 50-100 cm |
| Kleurgroep | Geel |
| Bloeiperiode | Doorbloeiend |
| Geur | Geurend |
| Winner | Tantau |
